Офіційний сайт ТМ "Діваль" Гуртовий продаж +38 067 313-3-196 mariya.dival@gmail.com Індивідуальні замовлення viktor.salon.dival@gmail.com 79040 м. Львів вул. Городоцька, 357

Співпраця

освітлення салон дівальСалон Діваль пропонує співпрацю архітекторам, дизайнерам та різноманітним творителям цікавих інтер’єрів. Окрім великого асортименту серійних м’яких меблів, ми пропонуємо індивідуальний підхід у виготовленні якісних меблів під замовлення.

Ми готові втілювати в життя Ваші ідеї, розглядати Ваші пропозиції, допомагати Вам реалізовувати Ваші проекти. Діваль – це не завжди дорогі меблі, але це завжди якісні меблі. Тому якщо Вас чи Вашого замовника цікавить якість, то знайте: ми на ній не економимо. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками комплектуючих, обираючи з-поміж них найкращих за співвідношенням ціна/якість.Ми використовуємо виключно італійську шкіру для обивки, а тканини з Італії, Польщі, Іспанії, Франції, Канади, США… Їх вибір є настільки великим, що дозволяє перетворювати будь-яку модель зі строгої в романтичну, з романтичної – в кабінетну, з кабінетної – в по-домашньому затишну. Дозволяє творити цілісні ансамблі, наповнюючи житлові приміщення неймовірним теплом.

Салон Діваль є дилером кількох італійських фабрик, що спеціалізуються на виготовленні корпусних меблів, а також дилером багатьох європейських фірм, що пропонують предмети освітлення. Вишукані люстри, ненав’язливі бра, точокве та декоративне освітлення – все це та багато іншого в Салоні Діваль за адресою Стецька,6. Будемо раді співпраці з Вами!