(032) 260-25-02 (098) 711-0-177 (099) 411-3-065
Замовлено: На суму: 0 грн

Співпраця

освітлення салон дівальСалон Діваль пропонує співпрацю архітекторам, дизайнерам та різноманітним творителям цікавих інтер’єрів. Окрім великого асортименту серійних м’яких меблів, ми пропонуємо індивідуальний підхід у виготовленні якісних меблів під замовлення.

Ми готові втілювати в життя Ваші ідеї, розглядати Ваші пропозиції, допомагати Вам реалізовувати Ваші проекти. Діваль – це не завжди дорогі меблі, але це завжди якісні меблі. Тому якщо Вас чи Вашого замовника цікавить якість, то знайте: ми на ній не економимо. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками комплектуючих, обираючи з-поміж них найкращих за співвідношенням ціна/якість.Ми використовуємо виключно італійську шкіру для обивки, а тканини з Італії, Польщі, Іспанії, Франції, Канади, США… Їх вибір є настільки великим, що дозволяє перетворювати будь-яку модель зі строгої в романтичну, з романтичної – в кабінетну, з кабінетної – в по-домашньому затишну. Дозволяє творити цілісні ансамблі, наповнюючи житлові приміщення неймовірним теплом.

Салон Діваль є дилером кількох італійських фабрик, що спеціалізуються на виготовленні корпусних меблів, а також дилером багатьох європейських фірм, що пропонують предмети освітлення. Вишукані люстри, ненав’язливі бра, точокве та декоративне освітлення – все це та багато іншого в Салоні Діваль за адресою Стецька,6. Будемо раді співпраці з Вами!