Офіційний сайт ТМ "Діваль" Гуртовий продаж +38 067 313-3-196 mariya.dival@gmail.com Індивідуальні замовлення viktor.salon.dival@gmail.com 79040 м. Львів вул. Городоцька, 357

Шкірзамінник MILLION

Під замовлення.

MILLION- це продукт, розроблений з думкою про ринок майбутнього. Він призначений для сучасного споживача, все більш вимогливого в області якості, стилю та елегантності.

MILLION дивно нагадує натуральну шкіру високої якості. Делікатний сатиновий блиск, гладкість і ніжна фактура – характерні риси цього виняткового продукту. Інші його переваги – багата колірна гамма і дуже високі технічні параметри. Це наслідок від застосування унікальних процесів, які полягають у коагуляції поліуретанів на поверхні основи з мікроволокна, завдяки чому з’єднання лицевого боку з основою є виключно міцним і стійким до стирання. Це було підтверджено «мільйонним» результатом в тесті Мартіндейла. MILLION не поглинає води, він стійкий до плям, а його технічні параметри дозволяють застосувати його в умовах дуже інтенсивного використання. Продукт задовільняє стандарт незаймання “Classe 1.IM” іEN 1021. Він має також сертифікацію IMOResolution, завдяки якій може використовуватись на яхтах, суднах та інших плаваючих засобах. MILLION- продукт незамінний на контрактному ринку. Слід також згадати, що це 100% італійський продукт, а технологія, що використовується для його виробництва, задовільняє всі вимоги охорони середовища.

Дуже широкі можливості  використання штучної шкіри MILLION дозволяють застосувати її навіть в найоригінальніших проектах.

<< Назад