Офіційний сайт ТМ "Діваль" Гуртовий продаж +38 067 313-3-196 mariya.dival@gmail.com Індивідуальні замовлення viktor.salon.dival@gmail.com 79040 м. Львів вул. Городоцька, 357

Механізм трансформації “дельфін”

Під замовлення.

Виїзний механізм трансформації «дельфін» найчастіше використовують при виробництві кутових диванів або модульних систем. Він досить простий, зручний і функціональний, а спальне місце при розкладанні всередньому має 120-130 см ширинини, що дозволяє зі зручністю розміститися двом дорослим людям. Названий механізм на честь морського ссавця, який любить гратися на хвилях, періодично вистрибуючи з води. Стосовно диванів це виглядає так: розкладну частина висувають вперед, а потім за петлю піднімають заховану всередині додаткову подушку, яка ніби «вистрибує» наверх і фіксується на рівні основного сидіння.
Висувний механізм “дельфін” настільки простий, що навряд чи може зламатися при використанні. Міцний дерев’яний каркас в сукупності з цією системою витримує досить великі навантаження, і тому ми можемо з впевненістю рекомендувати такі дивани для щоденної експлуатації впродовж тривалого часу.
Щодо розкладання чи складання, то це можна зробити за декілька секунд не докладаючи особливих зусиль.
Такі дивани в денний час служать чудовим місцем для сидіння, на якому приємно проводити час за читанням книги чи переглядом улюбленого фільму. Вночі ж диван трансформується в зручне ліжко, перетворюючи кімнату в затишну спальню. Такий диван можна придбати і для офісу чи кабінету, оскільки там він також виглядатиме органічно, привносячи трохи комфорту в сувору обстановку.

Механізм “Дельфін” присутній у всіх кутових диванах Лінії Італія та Традиційної Лінії

<< Назад