Офіційний сайт ТМ "Діваль" Гуртовий продаж +38 067 313-3-196 mariya.dival@gmail.com Індивідуальні замовлення viktor.salon.dival@gmail.com 79040 м. Львів вул. Городоцька, 357

Корисна інформація

Гарантія на меблі      клоеш

Гарантійний термін експлуатації м’яких меблів “Діваль” – 24 місяці. Для меблів, які використовуються в службових приміщеннях та місцях громадського користування, гарантійний термін становить 12 місяців. Для меблів економ-класу 18 місяців.

Впродовж гарантійного терміну безкоштовно усуваються всі виробничі дефекти. Меблі з дефектами, які з’явилися з вини покупця (внаслідок поломок від навантажень, які перевищують встановлені норми ГОСТ 19.917-93, розривів, забруднення, неправильної експлуатації та інших подібних причин) можуть бути відремонтовані службою ремонту “Діваль” за рахунок споживача.

Гарантійний термін на меблі відраховується з моменту передачі товару покупцю, що засвідчується відповідним товарним чеком, при обов’язковій умові – наявності на ньому дати купівлі та печатки магазину-продавця.

Гарантійне обслуговування здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про захист прав споживачів”.

Правила експлуатації та догляду за меблями

Меблі торгової Марки „Діваль” призначені для відпочинку в обладнаних закритих житлових приміщеннях.
Нормальні умови експлуатації: температура +15 – +28С, відносна вологість30-80%.
Не допускається прямий контакт з водою.
Не рекомендується розміщувати меблі ближче ніж 0,5 м. від джерел тепла.
Не рекомендується розташовувати меблі біля сирих стін.
Уникайте попадання прямих сонячних променів на меблі.
Захищайте меблі від попадання на їх поверхню будь-яких рідин та хімічних речовин.
Аби уникнути перекосів, не встановлюйте набір на кривій підлозі. За наявності нерівностей підлоги вирівнюйте основу прокладками під ніжки меблів.
Меблі потребують періодичного догляду: видаляйте порохи порохотягом зі спеціальною меблевою насадкою або легко вибивайте через вологу тканину.
При транспортуванні та встановленні меблів старайтесь уникати механічних пошкоджень.
Купуючи меблі, ознайомтесь з роботою механізму трансформації у продавця-консультанта.
При купівлі меблів слід детально оглянути меблі в присутності представника магазину.

56-20140709-9144e-l88-p3-g-3Гарантії не розповсюджуються:

– на м’які меблі, що експлуатувались з порушенням правил, або пошкодженні неякісними чи невідповідними засобами для догляду за меблями.

– на меблі, які не мають фабричного паспорту, не мають дати продажу, або мають паспорт із закінченим гарантійним терміном.

– на меблі, відремонтовані самостійно.

– на меблі, яким була заподіяна шкода споживачем або його домашніми тваринами.

– розтягування шкіри і тканини в межах природного зносу гарантії не підлягають.

 

Догляд за меблями

Дорогий покупець! Меблі торгової марки «Діваль» будуть служити Вам впродовж багатьох років, якщо Ви будете за ними доглядати, керуючись нашими рекомендаціями
1. Розпаковування
При розпаковуванні меблів радимо не застосовувати гострих та ріжучих інструментів з метою уникнення пошкодження обивки. Після зняття упаковки необхідно видалити фіксуюче кріплення механізмів трансформаціїї. Кусачками видалити скоби які залишились.
2. Захист виробу
Меблі слід оберігати від потрапляння на поверхню прямих сонячних променів, а також тепла від обігріваючих приладів. Набір повинен експлуатуватись при кімнатній температурі, тому слід розташовувати його на безпечній відстані від джерела тепла. Якщо це не можливо, то між приладом та меблями варто ставити захисну пластину.
3. Деформації
Технологічно для деяких моделей передбачено декоративне шиття чохла зі зморшками для підкреслення привабливості певних моделей. Вони відрізняються від гладко натягнутих наборів високим рівнем комфортності. Втім, з часом, в залежності від інтенсивності використання, на сидінні меблів можуть виникати додаткові зморшки від розтягування шкіри чи тканини. Це неминучий процес, який не впливає на якість та тривалість використання набору. З метою уникнення різної глибини зморшок, рекомендується всі частини сидіння використовувати рівномірно.

6. Дерев’яні декоративні елементи
На деяких наборах є дерев’яні декоративні елементи, що підвищують вартість та елегантність набору. Їх можна доглядати засобами для дерев’яних.

7. Загальні правила догляду за меблями
Для підтримання меблів в належному стані рекомендовано регулярно чистити поверхню тканини щіткою з м’яким ворсом або знімати порох за допомогою порохотягу.
Локальні забруднення виводяться згідно рекомендацій виробника або постачальника тканин, та після детального ознайомлення з інструкцією засобу для чистки поверхонь.

8. Важливо пам’ятати
Видалення плям найкраще здійснювати негайно. Пролиту рідину необхідно видаляти відразу паперовими рушничками задля запобігання розтягування тканини. Перед застосуванням миючого засобу спробуйте його на невеликій непомітній ділянці. Засіб, що виводить плями, необхідно наносити не втираючи в поверхню. Стирати забруднення варто від краю до центру плями. Не рекомендується замивати забруднену ділянку великою кількістю води. Для запобігання псування меблевого покриття рекомендуємо Вам користуватися послугами спеціалізованих хімчисток (професійна чистка меблів).

Основні характеристики набору
Каркас набору виготовляється з брусків натурального дерева, ДСП, ДВП та фанери.
На сидіння набору кріпиться пружинна змійка або дерев’яні ламелі, покриті фібротексом, або поролон з вмонтованим пружинним блоком. На спинці джгут або пружинна змійка, також покрита поролоном. Зверху модель обтягується чохлом зі шкіри чи тканини, до якого для м’якості підшивається синтепон.

Догляд за тканиною:

догляд за м’якими меблями передбачає збереження і підтримку обивки в належному стані. Перш за все-це регулярна обробка поверхні порохотягом і своєчасне видалення будь-яких речовини, здатних викликати утворення плям. Плями видаляють за допомогою поролонової губки з мильною піною і промокають сухою серветкою. Для видалення свіжих жирних плям необхідно обробити забруднену ділянку м’яких меблів невеликою кількістю розчиненого у воді миючого засобу (попередньо випробувавши на непомітній ділянці), і, трохи зачекавши, промокнути пляму паперовим рушничком (однак це стосується тільки тканин, які допускають використання води при чищенні). Для видалення інших плям може знадобитися розчинник: етиловий спирт – від слідів губної помади, білого вина, фруктового соку; піна нейтрального миючого засобу – від кави, чаю, шоколаду, або спеціальні очищувачі та засоби для виведення . Найголовніше – треба підбирати той чи інший засіб, дотримуючись рекомендацій виробника тканини.

Велюр

При чищенні цієї тканини не можна користуватися миючими засобами, що містять сильні хімікати і розчинники на основі нафтопродуктів. Не можна викручувати, вибілювати. Хімічна чистка заборонена. Загальна процедура очищення: обробити забруднену ділянку меблів невеликою кількістю води (до 40 ° С) і м’якого мила. Через 2-3 хвилини стерти пляму губкою, висушити поверхню, пропрасувати паровою праскою через тканину (температура до 150 ° С). Сильне забруднення можна ліквідувати за допомогою спеціальних засобів на водній основі. Плями від кулькової ручки або помади легко відтерти за допомогою 10-процентного спиртового розчину, потім змивши теплою водою. Жирні і мокрі плями видаляються сухими паперовими рушничками. Для видалення пилу з м’яких меблів слід регулярно очищати порохотягом , або за допомогою губки чи м’якої щітки.

Флок

Меблі з флоковою обивкою потрібно чистити нейтральними засобами. Чистка органічними чи спиртовими розчинниками виключена, оскільки спирт розчиняє клейову основу, ворс стирається з тканини і вона «лисіє». Не можна викручувати, вибілювати. Хімчистка також заборонена. Загальна процедура очищення меблів з флоком: обробити забруднену ділянку невеликою кількістю теплої води і м’якого мила, і, вичекавши 2-3 хвилини, висушити поверхню меблевої оббивки, пропрасувавши парою праски через тканину (температура до 1 50 ° С). Сильне забруднення обивки дивана чи крісла можна ліквідовувати за допомогою чистячих засобів на водній основі. Сліди від губної помади, кулькової ручки і жиру – можна видалити за допомогою 10% -ного розчину спирту та води. Для видалення пилу і підтримки шовковистого блиску м’яких меблів тканину слід регулярно чистити за допомогою губки або м’якої щітки.

Шиніл

При видаленні забруднень з поверхні м’яких меблів, оббитих шинілом, необхідно обмежити використання рідини. Плями з шинілу слід виводити метиловим спиртом або оцтом (2 ст. ложки на 1 л. води). Залишок вологи видаляють паперовим рушничком. Пил регулярно чистять за допомогою порохотягу з меблевою насадкою.

Жаккард, терможаккард

Плями видаляються губкою, змоченою в мильному розчині та просушуються сухою м’якою серветкою. Для видалення плям від кулькової ручки або помади необхідно обробити ділянку меблів за допомогою 10-процентного спиртового розчину і змити теплою водою. Жирні і мокрі плями легко видалити, якщо прикласти до них добре вбираючий рушник. Сильне забруднення можна ліквідувати за допомогою чистячих засобів на водній основі. Хімчистка і відбілювання строго заборонені.

Догляд за шкірою:

– Регулярно стирайте пилюку з шкіряних меблів м’якою вологою тканиною, або шерстяною ганчіркою.

– Для догляду за шкірою не використовуйте агресивні речовини – засоби для видалення плям, розчинники, меблевий лак, оліфу, спирт, абразивні очищувачі, аміачні та інші хімічні розчинники, порошки та пасти.

– Не обробляйте шкіряні меблі засобами для чистки взуття.

– Розміщуйте меблі на відстані 50см від джерела тепла. Уникайте попадання прямих сонячних променів на меблі зі шкіри.

– Уникайте надмірного тертя, протираючи меблі лише легкими рухами.

– Ніколи не використовуйте фен і обігріваючі прилади для висушування шкіряних меблів.

– Плями і рідину негайно промокніть тканиною, яка добре вбирає вологу. Ніколи не чекайте поки пролита рідина висохне сама. В особливих випадках забруднення можна акуратно протерти ганчіркою з теплим розчином м’якого мила, після того протерши сухою  тканиною.

– Тваринні та рослинні масла і жири протріть чистим паперовим рушничком. Незабаром пляма всмокчеться в шкіру і стане малопомітною. Не використовуйте воду і не відмивайте подібні плями.

– Регулярно провітрюйте кімнату у вологу погоду.8-20140709-9144e-l88-p3-g-5