Офіційний сайт ТМ "Діваль" Гуртовий продаж +38 067 313-3-196 mariya.dival@gmail.com Індивідуальні замовлення viktor.salon.dival@gmail.com 79040 м. Львів вул. Городоцька, 357

Доставка та оплата

pic2Інтернет-магазин Салону “Діваль” здійснює торгівлю безпосередньо від імені ТМ «Діваль» та наших партнерів – європейських  виробників освітлення. У своїй роботі ми перш за все розраховуємо на чесні відносини з нашим клієнтом, зі свого боку гарантуючи високу якість товарів та послуг.
Жителів міста Львова ми запрошуємо в Салоні “Діваль” за адресою Стецька, 6 (т. 260-25-02) з понеділка по п’ятницю з 10 до 19 години без перерви на обід, в суботу – з 10 до 17. Жителям інших міст України пропонуємо формат інтернет-магазину від Салону “Діваль”, в якому  можна замовити будь-який товар з доставкою у Ваше місто.
Якщо говорити про м’які меблі, то все, що Вам потрібно – це визначитись з моделлю, комплектацією та обивкою для неї. Після цього зателефонувати нашому менеджеру і, обговоривши усі деталі замовлення, укласти договір. Договір, окрім детального опису товару, містить  банківські реквізити для оплати, підпис відповідальної особи, що прийняла замовлення, та засвідчується печаткою. Він набирає сили після сплати замовником передоплати, що становить 50% від вартості. Термін виконання замовлення в середньому становить 45 днів. Коли меблі готові, ми відсилаємо Вам фотозвіт  і Ви оплачуєте другу частину вартості. Тоді ми їх пакуємо для подальшого транспортування, яке здійснюється найзручнішими для Вас методами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними перевізниками, оскільки якісний сервіс доставки є одним з найважливіших питань в транспортуванні м’яких меблів. На всі вироби ТМ “Діваль” надається гарантія 24 місяці.
Отримати детальну відповідь на інші запитання Ви можете, зателефонувавши в робочий час за телефонами:
260-25-02 (Салон “Діваль”), 098-711-0-177 (Інтернет-магазин Салону “Діваль”)
Будемо раді співпраці з Вами!!!